logo
صنایع خمیر و کاغذ پرینت پست الکترونیکی

 

شرکت طراحی و ماشین سازی شیمی پژوهش صنعت اولین شرکت ایرانی است که یکی از محورهای اصلی فعالیت خود را بطور تخصصی در شاخه ایجاد، انتقال و توسعه تکنولوژی های صنعت کاغذ و مقوا قرارداده است. این شرکت پیشگام طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع کاغذ در ایران بوده که بخش عمده ماشین آلات داخلی این صنعت را تولید و در کوتاهترین زمان افتخار صادرات این ماشین آلات را به نام خود ثبت نموده است. شیمی پژوهش صنعت توانسته است ماشین آلات پیشرفته و به روزترین تکنولوژی ها را در قالب راه حل جامع (Total Solution) در اختیار تولیدکنندگان محصولات سلولزی قرار دهد.
پشتوانه غنی علمی، تجارب طولانی مهندسی و امکانات وسیع ماشین سازی در قالب سازمانی منسجم و مسئولیت پذیر عامل بهبود مستمر ماشین آلات و تکنولوژی های این شرکت و تأمین نیاز صنایع به ماشین های پیشرفته می باشد. شیمی پژوهش صنعت با تکیه بر توانمندی های خود در صنعت همواره در کنار تولید کنندگان بوده و در تمامی مراحل از مطالعات اولیه، طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی، سرویس های پشتیبانی بعد از فروش، بهینه سازی و اصلاح خطوط تولید در حال کار همراه آنها می باشد.

راه حل جامع؛ از مفاهیم اولیه تا تکنولوژی تولید
شیمی پژوهش صنعت از مفاهیم اولیه تا تولید ماشین آلات برای صنعت کاغذ و محصولات سلولزی را در ظرفیتها و مشخصات متفاوت محصول ارائه می نماید. مشاوره، مهندسی اصولی و تفضیلی، طراحی ماشین آلات، خدمات مهندسی، ساخت ماشین آلات، نصب و راه اندازی، تأمین قطعات، خدمات فنی بعد از فروش برای:
•    خطوط تولید کاغذ های تست لاینر، دو و سه لایه، وایت تاپ
•    خطوط تولید مقواهای پشت طوسی
•    خطوط تولید خمیر از باگاس و ضایعات کشاورزی
•    خطوط تولیدکاغذ کرافت، فلوتینگ و لاینر
•    خطوط تولید کاغذ های تحریر و روزنامه
•    خطوط تولید کاغذ های نازک و تیشو (دستمال کاغذی، دستمال سفره،  حوله کاغذی و ...) تا ظرفیت 50 تن در شبانه روز
در قالب ره حل جامع (Total Solution) بخشی از زنجیره کامل خدمات و فعالیت های شیمی پژوهش صنعت می باشد.
شاخه کاغذ و مقوای شرکت با شناخت عمیقی که از صنعت کاغذ و مقوا در جهان و پتانسیل و وضعیت حال حاضر همین صنعت در کشور دارد در برنامه ریزیهای کوتاه مدت و بلند مدت خود، ایجاد و توسعه تکنولوژی ها و محصولات جدید را در برنامه ریزی های خود قرارداده بطوریکه هر ساله محصولات جدیدتری و نیز ظرفیت تولیدی اقتصادی تری در این صنعت ایجاد می نماید. ت.لید محصولات تست لاینر، لاینرهای سایز شده، فلوتینگ، تیشو، آماده سازی خمیر با مصرف انرژی کمتر و بازدهی بالاتر و ... از جمله این اقدامات هستند.

طراحی و مهندسی، راه حل های Tailor-Made
دپارتمان طراحی و مهندسی شیمی پژوهش صنعت با در اختیار داشتن بیش از 20 نفر کادر تحصیل کرده و با تجارب چندین ساله، قادر است استانداردهای بالایی از کیفیت و کارآیی برای محصولات خود تعریف و اجرا نماید. بهره مندی از دانش فنی بالا و همراهی با علم و تکنولوژی روز جهان، توانایی کافی برای انجام پروژه های سنگین، طراحی و مهندسی را در این دپارتمان ایجاد کرده است. این کار در شیمی پژوهش صنعت در مرحله طراحی محصولات و فرآیندها با شبیه سازی و بهینه سازی آنها با استفاده از نرم افزارهای دقیق و توانمندی همچون PDMS، HYSIS، ETABS، SAP، FLUENT، CATIA، SOLID WORKS، ANSYS و چندین نرم افزار مشابه دیگر شروع می شود. طراحی کارخانه ها و خطوط تولید از مراحل مطالعات اولیه، طراحی اصولی تا طراحی تفضیلی و طراحی ماشین آلات از مدلسازی کامپیوتری، تحلیل های مکانیکی تا تهیه نقشه های ساخت کارگاهی بخشی از خدمات و سرویس های دپارتمان طراحی و مهندسی می باشند.
چرخه کامل ساخت و تولید
شیمی پژوهش صنعت از یک مجموعه مجهز و کامل ماشین سازی برخوردار بوده که توانسته است در کنار دپارتمان طراحی و مهندسی، یک شرکت ماشین سازی توانمند را برای صنایع کشور و منطقه معرفی نماید. در اختیار داشتن دو سالن بزرگ ماشینکاری شامل ماشین افزارهای تراش، فرز و دریل و ... در انواع و سایزهای مختلف، یک سالن برشکاری مواد اولیه طولی و صفحه ای شامل ماشین آلات گیوتین، پرس، اره نواری، اره لنگ و خم کن، سالن آهنگری مجهز به انواع دستگاه های جوش Co2، رکتیفایر، آرگون و ...، یک سالن مونتاژ برای قطعات و ماشین آلات ساخته شده و در نهایت سالن های تست، رنگ و بسته بندی در کنار انبارهای ابزار و قطعه و قسمت مدلسازی و با بیش از 7 جرثقیل سقفی 3 الی 8 تنی و نیروی انسانی بالغ بر 100 نفر، بخشی از پتانسیل شیمی پژوهش صنعت است.
کنترل کیفیت با پرسنل مجرب و آموزش دیده و نیز تجهیزات مورد نیاز همواره در کنار تولید بوده و با تلاش خود در قالب سیستم های مدیریت کیفیت، تضمین کننده تعهدات شرکت به مشتریان خود برای تولید و ارائه ماشین آلات پیشرفته و دقیق می باشد.

همواره کنار مشتریان
شیمی پژوهش صنعت در کنار دست مشتریان خود قرار دارد. خدمات نصب و راه اندازی ماشین آلات، سرویس های مهندسی برای بهبود تکنولوژی های تولید، بازسازی ماشین آلات و تأمین قطعات یدکی در کوتاه ترین زمان، کارکرد قابل انتظار و بدون توقف ماشین آلات را تضمین می کند.
گارانتی 12 ماهه ماشین آلات، تعهد و پشتیبانی فنی به مدت 10 سال پس از فروش بخش دیگری از خدمات شرکت برای تمامی محصولات تولیدی می باشد.

تحقیق برای توسعه بازار
مرکز تحقیق و توسعه تمامی توان تحقیقاتی خود را برای توسعه محصولات درجه یک و ایجاد بازارهای جدید متمرکز کرده و تلاش می کند از تکنولوژی های برتر برای داشتن برتری های تکنولوژیکی محصولات و خدمات خود استفاده کند. منحنی رشد و توسعه دامنه فعالیت شیمی پژوهش صنعت متأثر از تلاش های گسترده و دانش محور این مرکز بوده است.

alt

alt


 

 

آخرین اخبار

0تولید انبوه سرند ارتعاشی صنایع مس ایران
تولید انبوه سرند ارتعاشی صنایع مس ایران در شهر صنعتی تبریز به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز    تاریخ:1396/02/17 ؛حبیب زاده مدیرعامل مجتمع دانش بنیان شیمی ...بیشتر
0تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت شیمی پژوهش صنعت با دانشگاه صنعتی سهند
تفاهم نامه همکاری به منظور ایجاد و گسترش زمینه های همکاری علمی آموزشی و پژوهشی جهت مشارکت راهبردی در بومی سازی و تامین نیازهای علمی و عملی کشور در تاریخ:93/12/13 منعقد گرد...بیشتر
0ساخت بزرگترین سرند ارتعاشی صنایع مس
ساخت بزرگترین سرند ارتعاشی صنایع مس برای اولین بار در ایران توسط شرکت شیمی پژوهش صنعت (برای مشاهده فیلم کلیک کنید) با کمال افتخار شرکت شیمی پژوهش صنعت در راستای شعار خط ...بیشتر

تماس با ما

address آدرس :
آذربایجان شرقی ، تبریز، جاده آذرشهر، جنب منطقه 8 خطوط انتقال گاز، کوی صنعت
tell تلفن :
34219081 (041)
fax فکس :
34219083 (041)
e-mail ایمیل :
info@shimipajouheshsanat.com

آدرس دفتر تهران